Przetargi English

Wycieczki

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż w związku z związku z pracami technicznymi w dniu 28.07.2014 harmonogram wycieczek i Punktu Widokowego ulega zmianie. W tym terminie ostatnia wycieczka z przewodnikiem dla osób indywidualnych rozpoczyna się od godz. 20:00. Punkt Widokowy natomiast pozostaje do Państwa dyspozycji do godz. 21:00.

Rezerwacje są przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00 pod numerem 22 295 95 95 lub adresem e-mail: .

Bilety na zwiedzanie Stadionu najszybciej można zakupić w naszym sklepie online lub bezpośrednio w punktach kasowych Stadionu.

Stadion Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

OFERTA: PUNKT WIDOKOWY
Kup Online

1. Punkt Widokowy

Zastanawiasz się jaki jest Nasz Stadion? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Punkt Widokowy. To dwa sektory trybun na których możesz przebywać tak długo ile tylko chcesz.

2. Punkt Widokowy z przewodnikiem

Poznaj ciekawostki o Stadionie Narodowym będąc na Punkcie Widokowym! Teraz możesz odwiedzić to magiczne miejsce w towarzystwie jednego z naszych przewodników.

Oferta dostępna 7 dni w tygodniu dla grup zorganizowanych (od 20 osób). Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

OFERTA: WYCIECZKI TEMATYCZNE Kup Online

1. Trasa Piłkarza: Droga piłkarza bez tajemnic! Na własnej skórze przekonaj się, którędy piłkarze przybywają na stadion, zobacz jak wygląda Strefa Zawodnicza, poznaj zakamarki piłkarskiej szatni, wejdź na płytę boiska, a na koniec wczuj się w rolę piłkarza w pomeczowej Sali Konferencyjnej.

2. Trasa Ekskluzywna: Poczuj się wyjątkowo, tak jak czują się nasi wyjątkowi goście. Poznaj trasy, którymi poruszają się fani piłki w czasie meczu, odwiedź również strefę VIP, wejdź do loży VIP i przekonaj się, jaki jest z niej widok. Sprawdź, w jakich warunkach przebierają się piłkarze przed meczem oraz jak pracują dziennikarze w czasie imprez.

3. Trasa Historyczna: Chcesz zgłębić historię Stadionu X-lecia? Dzięki tej wycieczce możesz zapoznać się z najważniejszymi wydarzeniami oraz ciekawostkami z czasów funkcjonowania Stadionu. Jedną z atrakcji będzie przejście przez tunel, który pozostał niemal w nietkniętej postaci od 1955 roku. Dzięki temu będziesz mógł nie tylko usłyszeć co też dotknąć kawałka historii! Prowadzą ją Wojtek Biliński – jeden z naszych przewodników (współautor treści i trasy wycieczki) oraz Stefan Szczepłek.

4. Znani i lubiani: Świat sportu widziany oczami znanych i lubianych. To świetna okazja by poznać ekskluzywne miejsca Stadionu Narodowego w doborowym towarzystwie. Znani i lubiani opowiedzą nie tylko o Stadionie Narodowym!

GODZINY WYCIECZEK:

Wycieczki dla osób indywidualnych w dni powszednie odbywają się w godzinach 10:00-22:00 (ostatnia wycieczka rusza o godzinie 21:00).

Pobierz szczegółowy harmonogram poniedziałek - niedziela.

Wycieczki dla grup zorganizowanych odbywają się w terminach zgodnych z rezerwacjami: w godzinach 10:15-22:00 (ostatnia wycieczka rusza o godzinie 20:45).

CENNIK:


Ceny biletów są zróżnicowane w zależności od wybranej oferty, zaczynają się już od 5 zł (ulgowy) i 10 zł (normalny). Pobierz szczegółowy cennik.

WYCIECZKI DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH Kup Online

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 55 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę.

WYCIECZKI DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH Kup Online

Udział grupy zorganizowanej (min. 20 osób) w wycieczce po Stadionie Narodowym w Warszawie wymaga wcześniejszego zgłoszenia pod numerem 22 295 95 95 lub adresem e-mail: oraz potwierdzenia terminu i godziny przez przedstawiciela PL.2012+. Zgłoszenia przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 18:00.

WEJŚCIE NA STADION NARODOWY W WARSZAWIE I RECEPCJA – WYCIECZKI
(od strony Al. Zielenieckiej)

Wejście na teren otoczenia Stadionu Narodowego w Warszawie odbywa się bramami od ronda Waszyngtona, Mostu Poniatowskiego, ul. Siwca i Wybrzeża Szczecińskiego.

Recepcja - Wycieczki to miejsce, z którego wyruszają wycieczki po Stadionie Narodowym w Warszawie. Znajduje się tu także kasa, w której osoba indywidualna może nabyć bilet na wycieczkę lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów. Kasa biletowa czynna jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 10:00 do 19:00, przyjmujemy płatności gotówką oraz kartami płatnicznymi. Wejście do Recepcji – Wycieczki na Stadionie Narodowym w Warszawie mieści się od strony Al. Zielenieckiej.


Regulamin wycieczek po Stadionie Narodowym w Warszawie znajduje się pod linkiem REGULAMIN oraz na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Dla osób z niepełnosprawnościami

Dwa najnowocześniejsze obiekty sportowe w Warszawie: Stadion Narodowy, na którym odbywają się mecze reprezentacji Polski i Pepsi Arena, siedziba Legii - Mistrza Polski i Zdobywcy Pucharu Polski, zapraszają na zwiedzanie. Poczuj się jak piłkarz w strefach zawodniczych, zajrzyj do niedostępnych na co dzień zakamarków, obejrzyj loże VIP - a wszystko w towarzystwie profesjonalnie przygotowanych przewodników.

Szczegóły oferty Pepsi Arena
Sklep
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij