Przetargi English

Wycieczki

Uprzejmie informujemy, iż w związku z organizacją imprez masowych, do dnia 01.09.2014 wycieczki z przewodnikiem nie są dostępne.

W tych dniach, Punkt Widokowy pozostaje do Państwa dyspozycji następująco:
  • 24/08/2014 w godzinach 12:00-22:00 oraz
  • 25/08/2014 w godzinach 10:00-22:00

Stadion Narodowy jest otwarty dla wszystkich 7 dni w tygodniu. Teraz każdy będzie miał szansę poczuć się jak kibic, sprawdzając niezwykłą akustykę stadionu, a nawet zwiedzić szatnię, w której do meczów Mistrzostw Europy przygotowywali się Cristiano Ronaldo czy Robert Lewandowski.

Na zwiedzających czekają cztery niezwykłe trasy: piłkarza, ekskluzywna, historyczna, znani i lubiani oraz punkt widokowy na górnej trybunie Stadionu.

Wycieczki dla osób indywidualnych nie wymagają wcześniejszej rezerwacji, natomiast o uczestnictwie decyduje kolejność zakupu biletu (maksymalnie w wycieczce wziąć udział może 55 osób). Wycieczki dla osób indywidualnych odbywają się bez względu na minimalną liczbę uczestników.

Udział grupy zorganizowanej wymaga rezerwacji - poznaj szczegóły

Zobacz  pełny cennik zwiedzania oraz harmonogram na okres wakacyjny.
Honorujemy też ogólnopolską Kartę Dużej Rodziny. Posiadaczom przysługuje 50% zniżka na zakup biletów po okazaniu imiennej karty. Sprzedaż biletów prowadzona jest wyłącznie w kasach.

Recepcja oraz kasy, w których osoba indywidualna może kupić bilet uprawniający do zwiedzania lub opiekun wcześniej zarejestrowanej grupy odebrać zgłoszoną liczbę biletów czynne są od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 09:45 do 21:45 i przyjmuje płatności gotówką oraz kartami płatnicznymi. Najwygodniej dostać się do recepcji i kas wchodząc bramą numer 1 od strony Al. Zielenieckiej.

Przed wizytą zapoznaj się z regulaminem wycieczek, który jest również dostępny na terenie Stadionu Narodowego.

Zobacz: informacje dla osób z niepełnosprawnościami

Kontakt

Tel. +48 22 295 95 95 (czynny od poniedziałku do piątku w godz 9:30 - 18:00)
e-mail: rezerwacje@stadionnarodowy.org.pl
Sklep
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij