Przetargi English

Aktualności

Wynik finansowy lepszy od zakładanego


 - Na przyszły rok przyjmujemy zobowiązanie, że PL.2012+ jako operator Stadionu Narodowego będzie samofinansującą się organizacją, która nie będzie potrzebowała żadnych dopłat.

więcej

Zimowy Narodowy od 3 stycznia


Już od 3 stycznia Stadion Narodowy zamienia się w największe lodowisko w Polsce, dzięki sztucznej ślizgawce na płycie Stadionu Narodowego. Ponad 2 tysiące metrów kwadratowych lodowiska dostępne będzie codziennie, do tego podziemny parking, wypożyczalnia łyżew, bilety rodzinne i inne atrakcje.

więcej

Sylwester na błoniach Narodowego


„Wystrzałowy Narodowy” – pod takim hasłem odbędzie się w tym roku impreza sylwestrowa witająca nowy 2014 rok w Warszawie. W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia na błoniach Stadionu Narodowego na warszawiaków czeka cała moc atrakcji!

więcej

Ekstremalne Nitro Circus Live!


25 tysięcy ludzi śledziło z zachwytem i przerażeniem niesamowite kaskaderskie popisy w trakcie Nitro Circus Live! 14 grudnia 2013 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

więcej

Sodexo nagrodzone Business Superbrands


Najsilniejsze wizerunkowo marki biznesowe na rynku polskim po raz kolejny zostały wyróżnione tytułem Business Superbrands. Wśród laureatów znalazła się firma Sodexo Polska.

więcej

Nitro Circus - informator


Nitro Circus Live - Extreme Sports Show nr 1 na świecie. Już w sobotę 14 grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie! Oto praktyczne informacje na temat tej niesamowitej imprezy.

więcej
Sklep
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. zamknij